Nakvynė

Poilsiavietė “Verknės vingis” įsikūrusi ant Verknės upės kranto Prienų rajone Jiezno seniūnijoje Kadikų kaime, ramioje vietovėje, atokiai nuo kaimo gyventojų (vienkiemyje), Verknės upės vingyje. Ties poilsiaviete Verknė negili, dugnas nusėtas akmenukais, tad ypač parogu pabraidyti bei pasipliuškenti vaikams. Brendant prieš srovę – upė gilėja, tad paplaukioti gali ir augesni poilsiautojai. Už vingio yra užuolanka, kur kimba kuojos, šapalai, ešeriai…

Poilsiavietėje vienu metu gali ilsėtis nemažas pulkelis poilsiautojų. Poilsiavietėje laukiami tiek ramaus poilsio ir romantikos išsiilgę, tiek ir aktyvaus poilsio šalininkai.

Poilsiavietėje yra pirtis, kubilas, dvi pavėsinės, kuriose gali vakaroti apie 12 asmenų, didžioji pavėsinė, kurioje sutilps apie 40 asmenų. Pirtelė pastatyta ant didelio tvenkinio kranto, kuriame galima ir žuvytę pasigauti, čia pat katilėlyje galėsite išsivirti žuvienę

Poilsiavietėje yra pakankamai vietos statytis palapinėms, nemaža automobilių stovėjimo aikštelė.

Pities pastate yra salė, kurioje gali vakaroti apie 12-16 asmenų, pirties patalpa, dušas, kriauklė, miegamasis kambarys. Į kubilą vienu metu gali sutilpti 8 asmenys.

Poilsiavietėje įrengtose žaidimų aikštelėse galėsite smagiai pamėtyti kamuolį – pažaisti tinklinį, paridenti rutulius – pažaisti petankę ir kt.

Poilsiavietėje įrengtos laužavietės, yra šašlykinės, katilėliai.